MALOOOBCHOD

Výhradní dovozce krmiva značky Dinner for Dogs

Konzervy pro psy - Jak telefon šetří vaše peníze - Povolte si v prohlížeči obrázky, jinak neuvidíte celý obsah stránky správně.

Melaflon Spot-on (50ml) - Ochrana proti klíšťatům na přírodní bázi

Přírodní ochrana nejen proti klíšťatům pro psy a kočky. Na všechno máme řešení.

Více o produktu

Konzervy pro psy - Jak telefon šetří vaše peníze

Jak telefon šetří vaše peníze

Proč není Dinner for Dogs k dostání v supermarketech?

To má dva dobré důvody: Jednak bychom nemohli prezentovat naši kvalitu, kdybychom naše konzervy beze slova postavili do regálů supermarketů. To vyžaduje poradenský rozhovor, při němž vše vysvětlíme. Jednak by zařazení do obchodních řetězců příliš zvýšilo cenu za konzervu. Vzdáváme se vědomě obvyklé distribuční cesty – to nám i našim zákazníkům enormně šetří peníze.

Jak tím zákazník ušetří?

Podívejte se: Ještě než produkt stojí v regále, musíte uhradit listovací poplatek. Navíc obchodníci očekávají vysoké výdaje na reklamu a chtějí, aby si je zástupci předcházeli. A samozřejmě chtějí taky vydělávat – takže k produktu nasadí svou obchodní marži. To vše produkt jen prodraží. Při kvalitě našich surovin bychom museli na konci prodejního procesu požadovat podstatně víc. Kdo by to zaplatil? Přímou distribucí tyto náklady odpadají – zákazník obdrží špičkovou kvalitu za férovou, přesně kalkulovanou cenu.

Ale nebylo by jednodušší, kdyby si zákazník mohl Dinner for Dogs koupit všude?

Ne! Jednodušší a pohodlnější způsob než dodání přímo před dveře vlastního domu ani neexistuje. Krmivo pro psy je těžké. A přeprava je nejen namáhavá, ale stojí i zbytečně hodně pohonných hmot. O stání front u pokladen ani nemluvě.
Vidíte: Dinner for Dogs nešetří jen peníze – ale i čas.

Co všechno Dinner for Dogs šetří v zájmu vyšší kvality produktu

Žádné reklamní kampaně
Žádní zástupci
Žádná obchodní marže
Poradenství a prodej přes telefon šetří vaše peníze

Created by Wallis Media